flaga-pl.jpg
ico_fr.gif
flaga-en.jpg
ico_se.gif
ico_de.gif
ico_ru.gif
Pdf
Drukuj

MISJA:

 

Dostarczać najlepsze rozwiązania informatyczne

do zarządzania stroną internetową.

 

 

 

CONCEPT Intermedia dostarcza swoje kompleksowe usługi internetowe już od ponad 19 lat. Głównymi odbiorcami usług CONCEPT Intermedia są instytucje samorządowe (Ministerstwa, Urzędy Miast i Gmin) oraz organizacje turystyczne (Informacje Turystyczne, Regionalne Organizacje Turystyczne). Doświadczony i zgrany zespół złożony jest ze specjalistów i pasjonatów w dziedzinie: programowania i administracji serwerami, grafiki i animacji oraz zarządzania wdrożeniami, marketingu i użyteczności.

 

 

Struktura organizacyjna - CONCEPT Intermedia.

Struktura organizacyjna - CONCEPT Intermedia.

 

 

CONCEPT Intermedia realizuje skomplikowane projekty internetowe, wymagające profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Poza konkurencyjnymi cenami, bezpiecznymi i sprawdzonymi rozwiązaniami informatycznymi oferujemy bezcenne doświadczenie, które przekłada się na fachowe doradztwo w opracowaniu i realizacji projektów.

 

Efektem wieloletnich doświadczeń jest opracowana przez CONCEPT Intermedia internetowa PLATFORMA S@M, lider wśród dedykowanych aplikacji Content Management System (CMS). PLATFORMA S@M powstała w ścisłej współpracy z klientami, dlatego jej innowacyjność i kompleksowość zaskakuje każdego, kto chce zarządzać stroną internetową. Posiada wielojęzyczny system zarządzania, umożliwiający współpracę międzynarodowych zespołów redakcyjnych. Obecnie oddziaływanie firmy wykracza poza granice Polski przy realizacji projektów międzynarodowych.

 

Nieustannie monitorujemy zmieniające się realia i poszerzamy naszą propozycję, zgodnie z pojawiającymi się trendami i zapotrzebowaniem. Dajemy najwyższą jakość usług oraz dobre relacje, które są podstawą wspólnego rozwoju naszych klientów oraz CONCEPT Intermedia.

 

Zapraszamy do osobistego kontaktu i szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją. Wybierając CONCEPT Intermedia pozyskujecie Państwo solidnego partnera do realizacji planów rozwoju w Internecie na kolejne lata.

 

  Z wyrazami szacunku 
w imieniu Zespół CONCEPT Intermedia
Marek Jagodzińsk
Wycena
Specyfikacja
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zaufali nam_